LED ekrano nuoma

LED vaizdo ekranai - tai gero skonio išraiška. Originali reklama, modernūs scenografijos sprendimai ir naujos formos - visa tai pavers Jūsų organizuojamą renginį nepakartojamu.
Ekranai yra labai kompaktiški.O tai leidžia greitai ir efektyviai sumontuoti Jūsų pageidaujamo dydžio ekranus reikiamoje vietoje.
Artėjant vasarai Jums nereikės nuobodžiai laukti vakaro, kad įžiūrėtumėte vaizdą ekrane -- kas būdinga paprastiems ekranams. LED ekranų pagrindinis privalumas - ypatingai didelis šviesos srautas, leidžiantis transliuoti vaizdo medžiagą net esant tiesioginiams saulės spinduliams.
Visiškai sandari LED vaizdo ekrano modulių konstrukcija leidžia naudoti ekraną bet kokiomis oro sąlygomis Taip pat šį ekraną galima naudoti ir vidaus renginiams.
LED vaizdo ekranu galima transliuoti vaizdą iš kompiuterio, DVD leistuvo, vaizdo kameros, televizoriaus ar TV tiunerio. Galima naudoti keletą vaizdo šaltinių, juos keičiant realiame laike renginio metu. Taip pat galima instaliuoti keletą pasirinkto dydžio ir formos ekranų to pačio vaizdo ar keleto skirtingų vaizdų transliavimui.
LED vaizdo ekranas - šiuo metu geriausias pasirinkimas moderniems scenografijos sprendimams, lauko reklamai ir renginiams: koncertams, TV projektams, festivaliams, sporto renginiams, spektakliams, pobūviams, įmonių vakarėliams, reklaminiams projektams, miesto šventėms, parodoms ir dar daugeliui kitų.

El. dir@tktv.lt, tel.8 698 21646

Facebook